Koolitused

KÄSITSI VALMISTATUD ÖKOSEEBID

Kui sul on soov endale ise kosmeetikume valmistada ja teadmisi-oskusi napib või kui tahaksid sellest teemast rohkem aimu saada, tule julgesti õpituppa/koolitusele.

Loodusliku kosmeetika – selle kõige laiemas ja paremas tähenduses – valmistamise õpitoas räägime esmalt kosmeetikatoodetes sisalduvatest ainetest. Võrdleme seejuures tava- ja mahekosmeetikumide koostisi, erinevate lisaainete võimalikke kõrvalmõjusid ning küsime endalt, kas ja kui palju meie organism taolisi kunstlikke aineid üldse vajab.

Järgmiseks teeme lähemat tutvust looduslike rasvade-õlide, ravimtaimede jm lisanditega ning küllap märkame, et meil on palju kehahoolduseks vajalikku köögikapis juba olemas.

Kursuse praktilises osas valmistame ise mõne kehahooldustoote. Millise täpselt, sõltub juba kokkuleppest tellijaga, kuid populaarseimad on olnud kehavõi, kätepalsam ja erinevad koorijad.

Tulemus: sa oskad kosmeetikume ostes teadlikumaid valikuid langetada ja kui sulle hakkas isetegemine väga meeldima, saad edaspidi oma igapäevaseid kosmeetikatooteid ise valmistada.

Sihtgrupp: kõik, kel huvi tervislikema eluviiside vastu. Koolitused toimuvad gruppidele (ca. 6 kuni 12 inimest) ja tellija juures.

Lisainfo ja hinnapakkumuse saamiseks kirjuta: ingasilm ät hotmail.com